Gallery - en to uk_UA translation catalogue (21 entries)

en: Gallery Settings
uk_UA: Настройки на галерията

en: See images &raquo;
uk_UA: Виж изображенията &raquo;

en: Download high resolution image
uk_UA: Свали изображението в цял размер

en: Galleries
uk_UA: Галерии

en: Gallery
uk_UA: Галерия

en: Add New Gallery
uk_UA: Добави нова галерия

en: Edit Gallery
uk_UA: Редактирай галерия

en: New Gallery
uk_UA: Нова галерия

en: View Gallery
uk_UA: Преглед на галерия

en: No Gallery found
uk_UA: Няма намерена галерия

en: Gallery Shortcode
uk_UA: Шорткод за галерия

en: Default
uk_UA: По подразбиране

en: Sorry, nothing found.
uk_UA: Съжалявам, нищо не е намерено.

en: Title
uk_UA: Име

en: Author
uk_UA: Автор

en: Date
uk_UA: Дата

en: Settings
uk_UA: Настройки

en: FAQ
uk_UA: Често задавани въпроси

en: Support
uk_UA: Поддръжка

en: Image
uk_UA: Изображение

en: Random
uk_UA: Произволен
